Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Marianowo Brodowskie

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Willa z garażem

Borówiec(Marianowo Brodowskie + 24 km)

3 990 000 zł310,68 m² 12 842,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 025 m²

Polecam na sprzedaż wyjątkowy, klimatyczny, ale przede wszystkim funkcjonalny dom z duszą, położony w urokliwej okolicy Borówca, w jednej z najprężniej rozwijających się gmin.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Września(Marianowo Brodowskie + 23 km)

450 000 zł44 m² 10 227,27 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje, września ulica Słowackiego 66, wysoki partner, winda, piwnica 4m2, rolety elektryczne, opłaty za mieszkanie 650zl (wszystko), mieszkanie posiada 2 tarasy na dziedziniec.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Drzązgowo

Drzązgowo(Marianowo Brodowskie + 19 km)

990 000 zł500 m² 1 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:85 776 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą niesamowitej nieruchomości położonej w Drzązgowie gmina Kostrzyn Wlkp. Pałac w Drzązgowie to posiadłość pochodząca z lat 30 XIX w. wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Truskawkowa

Skrzynki(Marianowo Brodowskie + 21 km)

669 000 zł91 m² 7 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyjątkowa oferta na jeden z segmentów: budynek nr 2, segment lewy cena promocyjna 669.000 zł Na sprzedaż jeden z dostępnych lokali w nowej inwestycji położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kórnik

Kórnik(Marianowo Brodowskie + 19 km)

2 228 000 zł3 653 m² 609,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Trójka Nieruchomości prezentuje działkę budowlaną + część przeznaczona na zieleń urządzoną o łącznej powierzchni 3 653 m2 położoną nad samym jeziorem w malowniczej, cichej części.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Helenki,Śrem(Marianowo Brodowskie + 24 km)

465 000 zł42,27 m² 11 000,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2- pokojowy lokal mieszkalny / usługowy wraz z ogródkiem. Nieruchomość usytuowana jest na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Września(Marianowo Brodowskie + 23 km)

899 000 zł306,40 m² 2 934,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:575 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż duży wolnostojący dom dwukondygnacyjny z dwoma lokalami użytkowymi (usługowo/handlowo/gastronomicznymi) zlokalizowany we Wrześni na osiedlu Lipówka. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Osiedle na Wzgórzu

Konarskie(Marianowo Brodowskie + 20 km)

199 000 zł750 m² 265,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: działka budowlana 750 m - Konarskie, gm. Kórnik Numer działki 35/130 kw czyste Powierzchnia: 750 m Wymiary: długość 36 m, szerokość 20,9 m Warunki zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dziećmierowo

Dziećmierowo(Marianowo Brodowskie + 19 km)

2 000 000 zł31 330 m² 63,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 3 133m2 w miejscowości Dziećmierowo pod Poznaniem. Idealna dla dewelopera pod zabudowę mieszkaniową. Wymiary około 700m x 44,5m. Działka w procesie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Zdziechowice

Zdziechowice(Marianowo Brodowskie + 15 km)

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 1000 m , okolice Poznania Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1000 m położoną w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Marianowo Brodowskie

Marianowo Brodowskie,wielkopolskie

999 000 zł220 m² 4 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 728 m²

Proponujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w miejscowości Marianowo Brodowskie, gmina Środa Wielkopolska, powiat średzki. Nieruchomość wybudowana w roku 1962. W roku 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Marianowo Brodowskie

Marianowo Brodowskie,wielkopolskie

51 500 zł1 509 m² 34,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona na osiedlu domków jednorodzinnych. Docelowo osiedle ma składać się z ok 12 domów. W tej chwili wybudowanych i w trakcie budowy jest 5 domów. Działka największa.